Kvalita

Vedenie 3T, s.r.o. presadzuje, aby spoločnosť neustálym napĺňaním požiadaviek noriem ISO/TS 16949 a trvalým zlepšovaním všetkých procesov spoločnosti poskytovala svojím súčasným a potecionálnym klientom tovar a služby, ktoré nielen splnia ich požiadavky ale prevýšia aj ich očakávania.

Výrobky dodávané spoločnosťou 3T, s.r.o. spĺňajú špecifické požiadavky zákazníka, sú dodané včas a za trhovú cenu.

Pre splnenie uvedených podmienok sa certifikácia spoločnosti a riadenie všetkých procesov v súlade s ISO/TS 16949 považujú za samozrejmosť. Kvalita výroby je nevyhnutnou požiadavkou pre realizáciu obchodu.

Systém manažérstva kvality

Spoločnosť zaviedla a používa systém manažmentu kvality v oblasti „Výroba rotačných sústružených dielov pre ložiskový a automobilový priemysel“ v súlade s normami ISO/TS 16949:2009. Audit realizovala spoločnosť TUV NORD v roku 2003 a opakovaný audit spoločnosť TÜV SÜD v roku 2012.

Spoločnosť úspešne absolvovala niekoľko zákazníckych auditov, ako napríklad audit VW, INA Kysuce a JTEKT, ktoré potvrdili naplnenie požiadaviek noriem ISO/TS 16949.

Na stiahnutie:

Meracia technika

Jedným zo základných predpokladov splnenia požiadaviek zákazníka a uvoľnenia výroby je spoľahlivá meracia a vyhodnocovacia technika. Spoločnosť je vybavená meracou technikov od popredných firiem ako sú Mahr, Marposs, Zoller a ďalší.

Certifikát Volkswagen

V spolupráci s firmou Koyo Bearings Česká republika získala spoločnosť 3T uvoľnenie dodávok do koncernu VW na celom svete.